انواع پارتیشن ها و جدا کننده های اتاق
ژوئن 27, 2016
مراحل اجرا و نصب پارتیشن
آگوست 27, 2016
نمایش همه

انواع میز های راش دکور

  • میز منشی
  • میز کارشناسی
  • میز کارمندی
  • میز کنفرانس
  • میز کارگروهی
  • میز مدیریتی

میز (Table) : میزها به صورت کلی به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند .
دسته اول : میزهایی که در مصرف خانگی استفاده می شوند .
دسته دوم : میز هایی که در مشاغل مختلف به صورت اداری و صنعتی استفاده می شوند .
میز اداری (Office Table ) : میزهای اداری شامل انواع مختلفی از میزهایی با طرحها و فرمهای گوناگون همچنین با متریال هایی که در ساخت میز اداری استفاده می شود می توان به انواع چوب انواع فلز و انواع شیشه های نشکن و حتی انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی نیز اشاره کرد . اصلی ترین متریال که در ساخت میز اصلی استفاده می شود جنس چوب و فلز می باشد که در بین انواع چوبهای مورد استفاده امروزه ام دی اف بیشترین نقش کاربردی را در بین تمامی موارد ذکر شده ایفا می کند .
انواع میز اداری ( دسته بندی در بالای صفحه )
میز مدیریتی (  Management Table )  میز مدیریتی از جمله میزهای مورد استفاده در ارگانها و شرکتها می باشد که از نظر شکل ساختاری و جنس استفاده شده در میزها کمی متمایز نسبت به میزهای دیگر می باشد . میزهای مدیریت شرکت راش دکور از جنس ام دی اف درجه یک می باشد که بستگی به طرح و مدل میز با لبه ی 25 میلیمتری و 50 میلیمتری ساخته می شود . در تمامی میزهای مدیریتی فایل 3 کشو با قفل مرکزی و کمد درب دار جهت قرار دادن کیف و لوازم شخصی  در ساختار میز لحاظ شده است که نسبت به مدل میزها قسمت قرارگیری در زیر صفحه میز یا ال کناری تغییر می کند .
در ساختن میزهای مدیریتی رنگ بندی فضای اتاق مدیریت و همچنین مبلمان و چیدمان فضاها بسیار مهم است . برای مثال در انتخاب میز مدیریت ست اداری و دکوراسیون بکار رفته و نیز حائظ اهمیت می باشد . زیرا یکدست بودن چیدمان تاثیر بهتری در فضا ایجاد شده خواهد گذاشت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *