انواع میز های راش دکور
جولای 26, 2016
فروش مبلمان اداری
سپتامبر 13, 2016
نمایش همه

مراحل اجرا و نصب پارتیشن

بهترین روش اجرای دیوارکوب های MDF و PVC زیرسازی اولیه جهت عبور لوله ها، کابل ها و ایجاد سطحی تراز و مسطح برای قرار دادن قطعات دیوارکوب میباشد . همچنین زیرسازی اولیه در اجرای پروژه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . فاصله و تعداد خطوط ( در اجرای پروژه دیوارکوب MDF نوع و تعداد پروانهها ) باید به گونه‌ای انتخاب شوند که استحکام پوشش نهایی را در برابر ضربه و لرزش حفظ نمایند.

شیار کناری دیوارپوش های MDF بطور معمول کمتر از انواع PVC می باشد اما به هر حال این شیارها باید به حدی باشند که از کنار هم قرار گرفتن مناسب قطعات اطمینان حاصل شود. روکش دیوارکوب باید سطحی یکدست داشته و بخوبی لبههای نری و مادگی دیوارکوب را پوشش داده باشد تا با نصب قطعات فواصل بین نری و مادگی بدون روکش نمانند. از مهمترین موارد دیوارکوب پایداری آن در برابر تغییرات دمای محیط می باشد با گذشت سالها زیبایی و یکنواختی سطح دیوارپوش حفظ میشود. چراکه مشاهده شده در برخی از انواع دیوارکوب با تابش نور خورشید و یا در حرارت اتاق طرح پوشش کمرنگ شده و یا سطح آن به اصطلاح باد کرده است.

از کاربرد انواع دیوارپوش PVC (شبکه داخلی توخالی) در ورودیها و مکانهای پر تردد توصیه نمیشود زیرا که استحکام مکانیکی این پوشش در برابر ضربه مستقیم کم بوده و به راحتی سوراخ می شود و انواع MDF نسبت به PVC از پایداری مناسبی در برابر ضربه برخوردار هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *